Знижки, акції та розпродажі. Товари Для Туризму

Безкоштовна доставка Укрпоштою!

При замовленні в інтернет-магазині flagman.kiev.ua до 30.06.2021 р. покупець має право на безоплатну доставку замовляння, кроме товару з категорій: Вудліща Підставки й трімачі Підсакі й багри Догляд за Коропом Транспортування й зберігання Парасолі Платформи, крісла й Обвіс туризм Човни й мотори акційні набори Запчастини й догляд Увага! За умови Відправлення через опцію "Післяплата" покупець самостійно сплачує ВАРТІСТЬ цієї посллугі, а самє 1% від суми замовлення, но НЕ менше 10грн.

Отримати знижку
Знижка -50%

Тотальний розпродаж!

Отримати знижку

Купуй намет - Дощовик у подарунок!

Отримати знижку

Безкоштовна доставка до відділення Justin

При замовленні в інтернет-магазині flagman.kiev.ua до 31.05.2021 р. покупець має право на безкоштовне доставку замовлення фактичність або об'ємною вагою (перелогових від того, что є більшою величиною), до 15 кг у будь-яке відділення Justin. Об'ємну Вагу посилки розраховують так: об'єм, м3 * 250. Увага. За умови доставки післяплатою покупець самостійно розраховується за Цю послугу.

Отримати знижку
Знижка -20%

Акція! Знижка 20% на одяг та взуття для активного відпочинку Toread

Отримати знижку
Знижка -40%

Знижки на аксесуари для відпочинку Intex!

Отримати знижку
Знижка -40%

Вдіх глибокий, погляд щирий!

Сезонні знижки на весь асортимент кросівок та товарів для спорту. Знижка Діє до 30.04.2021 або поки акційний товар є в наявності.

Отримати знижку
Знижка -30%

Акція! -30% на одяг і взуття для активного відпочинку

Отримати знижку
Знижка -20%

Одяг Craft сзі знижка до -20%!

Отримати знижку
Знижка -35%

Розпродаж! Знижки на мінулорічну колекцію одягу Simms до -35%

Отримати знижку

Вигравай ящик патронів RIO!

в період з 1 березня и до кінця 2021 року, купивши * будь-які патрони RIO на суму від 700 гривень, Ви стаєте учасником розіграшу, в якому можете віграті цілий ящик патронів RIO TARGET LOAD, а це ні много ні мало 250 патронів!

Отримати знижку