У вересні вийде новий роман від автора «Мовчання ягнят»

В «Ексмо» готують до видання новинку Томаса Харріса, який подарував нам образ ерудованого лиходія Ганнібала Лектера в «Мовчанні ягнят». Книга називається «Карі Мора» і надійде в продаж до жовтня 2019 року. 

Нас чекає заплутаний трилер про жадібний вбивці і сміливою красуні з екзотичним ім'ям Карі Мора. Сюжет розгортається в курортному місті Майамі-Біч. У великому будинку біля самої води колись жив знаменитий наркобарон і політичний діяч Пабло Ескобар. Там він ховав золото в злитках, яке залишилося безхазяйним після смерті Ескобара. Про це дізнається торговець людьми Шнайдер. Він мріє заволодіти цим багатством, але на його шляху постане головна героїня роману - доглядачка будинку. Дівчина пережила пекло на батьківщині в Колумбії, бігла заради спокійного життя і не зупиниться ні перед чим, щоб це життя зберегти.

Томас Харріс - 79-річний американський сценарист, журналіст, автор детективів. Найбільшу популярність йому приніс роман «Мовчання ягнят», який вийшов в 1988 році. У 1991-му світ побачив однойменну екранізацію з неповторним Ентоні Хопкінсом у ролі доктора Лектера. Цей персонаж з'являється ще в трьох книгах Харріса. Читайте цей культовий трилер, який зайняв 16-е місце в списку 100 кращих детективних романів усіх часів за версією Асоціації детективних письменників США.


Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар