Книжкова полиця Різ Уізерспун

Різ любить захоплюючі неординарні сюжети. Вона багато читає і ділиться своїми книжковими знахідками на сторінці в Instagram. Актриса віддає перевагу сучасним письменниць. У списку її улюблених книг тільки один автор-чоловік - Ноа Гоули з детективом «За мить до падіння».


Компанію йому склали трилери «Дівчина з каюти № 10» Рут Уейр


«Посуха» Джейн Харпер, мудрі думки Шеріл Стрейд, книга про здоров'я і харчування її колеги актриси Кейт Хадсон.


У червні вийшов другий сезон серіалу «Велика маленька брехня», який зняли за однойменним бестселером Ліани Моріарті. Це продовження історії каліфорнійських матусь, нові таємниці і несподівані повороти сюжету. Різ Уізерспун виступила виконавчим продюсером обох сезонів і зіграла одну з ключових героїнь історії.


Багато прочитані твори Уізерспун потім пропонує екранізувати. Наприклад, за гучний фільм по книзі «Загублена» Гілліан Флінн дякувати потрібно саме Різ. Сама вона неодноразово знімалася в кіноадаптаціях.


Грала в класиці - «Як важливо бути серйозним» (2002), «Ярмарку марнославства» (2004), сучасних драмах - «Між небом і землею» (2005), «Води слонам!» (2011), автобіографії «Дика» (2014 ).

Різ Уізерспун - американська актриса, продюсер, володарка премій «Золотий глобус», «Еммі» та інших нагород. Зіграла в 59 фільмах і серіалах. Спродюсувала 22 картини. Найбільшу популярність їй принесла комедія «Блондинка в законі», а головну кінопремію ( «Оскар») - драма «Переступити межу» (2005).

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар