Ігрові девайси HP Pavilion Gaming: ТОП недорого?

Багато хто знає компанію HP завдяки ноутбукам, серверів і принтерів. Але у них є ще й ігрові пристрої - до сих пір я знав тільки про ноутбуки Omen і Pavilion Gaming, і дорогу серію аксесуарів Omen Gaming. Але ніша доступній ігровій периферії занадто смачна, щоб її ігнорувати навіть таким гігантам, як HP. Тому слідом за Omen Gaming з'явилася лінійка Pavilion Gaming. Загалом, я тут дістав цілий комплект зеленого ліхтаря у вигляді чорно-салатових девайсів: клавіатури, мишки, гарнітури і килимка. Давайте розбиратися, що до чого.

Почнемо з дуже симпатичною миші Pavilion 300. Вона має симетричну форму, яка підходить як для правої руки, так і для лівої. Зручніше за все тримати її долонним хватом. Боковини прогумовані і дуже чіпкі, так що з руки миша не вислизає. Основна частина корпусу виконана з софт-тач пластику. Виглядає це круто, відбитки не збирає, але сліди від спітнілих рук іноді все-таки залишаються. Кнопок всього вісім: пара основних, дві на лівій боковині, дві на правій, кнопка перемикання чутливості сенсора і колесо, останнє має м'який хід з невеликою отсечкой. Бічні кнопки у мене часом не натискати. На випадок, якщо ви амбідекстр, за допомогою затиснення двох бічних нижніх кнопок миша перемикається з праворукой в ​​ліворуких і навпаки, настройки міняються, відключаються дві бічні кнопки, які знаходяться у лівші під мізинцем. Точніше, єдину функцію, яку вони в цьому випадку виконують - це зміна підсвічування. Так, рідного софта тут немає, тому переназначать кнопки доведеться за допомогою сторонніх додатків або налаштовувати все в кожній грі окремо. Підсвічені три зони: логотип, колесо і фари-повітрозабірники спереду. Можна вибрати один з чотирьох кольорів: зелений, червоний, пурпурний і білий. Або чергування всіх кольорів з ефектом дихання. При необхідності підсвічування можна приглушити або зовсім відключити. Незважаючи на невисоку вартість, на пластику не економили. Якість збірки хороша, миша не люфтить, не скрипить. Знизу дві великі тефлонові ніжки, які зазвичай не зустрінеш в недорогих моделях. Хіба що салатовий провід не найм'якший. І, найважливіше - всередині встановлений оптичний сенсор з роздільною здатністю 5000 DPI. Він не зривається. Але конкретну модель і виробника сенсора HP зберігає в секреті. Інформації про це в мережі немає, а потрошити миша я не став. Такий же гриф секретності і на микрика. По фірмовому килимку миша ковзає добре. До речі, останній має зносостійку тканинну поверхню з дрібною фактурою і прогумоване підставу. З прикрас тільки салатовий логотип в стилі інших девайсів. Розмір поверхні 400 x 350, цього вистачить для будь-яких маневрів навіть при низькій роздільній здатності.

Hewlett-Packard - Миша Hewlett-Packard Pavilion Gaming 300 Black (4PH30AA)

Товар можна придбати в цих магазинах по вказаній ціні
foxtrot.com.ua 799.00 грн. Купити

Найзначніша в наборі - гарнітура. Масивні чаші, величезні амбушюри, металева решітка, добротне металеве наголов'я з регульованим підвісом, агресивний дизайн і підсвічування. Загалом, виглядають навушники дійсно круто. Від такого монстра мимоволі чекаєш, що звук просто знесе голову, але звучання у них не таке ж вселяє, як зовнішній вигляд. Вони відмінно позиціонують джерела звуку в іграх, але, коли справа доходить до вибухів, басів не вистачає. Хоча частково це можна компенсувати за допомогою еквалайзера. Завдяки подвійному оголовью на голові навушники сидять зручно. Амбушюри на вуха не тиснуть. На лівій чаші є колесо гучності, кнопка відключення мікрофона і сам мікрофон. Він односпрямований, виконаний на гнучкій, але незнімної штанзі. Зараз ви можете оцінити, як він передає звук. Найяскравіше в гарнітурі - це підсвічування. Вночі її можна використовувати в якості торшера або викликати Зеленого ліхтаря. Вона не регулюється і не відключається.


Наостанок клавіатура Pavilion Gaming 500 з таємничими перемикачами. На момент підготовки огляду ціна на неї опустилася до 1300 грн, за які навіть ноунейм-механіку складно знайти. Клавіатура виконана в практичному дизайні скелетон. Який і виглядає нормально, і чистити його легше. Розкладка стандартна, як, втім, і зовнішній вигляд клавіатури. Довгі Shift, однорядний Enter, мультимедійні кнопки суміщені з функціональними. З відмітних особливостей тільки незвичайні індикатори роботи, фірмовий логотип і зелене підсвічування. Яку при бажанні можна переключити на білу, червону або фіолетову. Робиться це за допомогою поєднання клавіш. Окремої софта для управління підсвічуванням немає. Символи читаються нормально, але з їх дизайном трохи перемудрили. Плюс підсвічування все-таки не найяскравіша. До речі, кирилиці на тестовому зразку немає, але в примірниках, які продаються, вона є. Зібрано клавіатура добре, корпус не люфтить і не хрумтить. Хоча металевої пластини в основі немає, принаймні вона не магнітиться.


Пластик з матовою фактурою, відбитки не збирає. І найцікавіше - перемикачі. На корпусі світчей зазначено, що це Geteron. За відчуттями вони схожі на червоні Cherry MX з лінійним ходом без клацання, але натискаються трохи більше туго, спрацьовування відбувається не посередині, а майже в самому кінці. Попрацювавши за нею кілька днів, я вирішив їх вивчити докладніше і помітив одну цікаву особливість. У прозорих корпусах немає звичних контактів. Тоді я все ж ризикнув і розібрав клавіатуру. Те, що я побачив усередині, мене сильно здивувало. Виявляється, це мембранна клавіатура, ефект червоних перемикачів створює підпружинений механізм. Завдяки якому, теоретично, мембрани повинні зношуватися менше, тим самим, збільшуючи термін служби клавіатури. Але чисто технічно, це все-таки не механіка, хоч і дуже схоже. В цілому, в лінійці Pavilion Gaming досить цікаві девайси, виконані в одному стилі, з хорошим дизайном і якісною збіркою. Вони не без недоліків, але цілком можуть зацікавити геймерів, які не поспішають купувати дорогі ігрові аксесуари.

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар