Найлегший електросамокат для дорослих Razor E-Prime

Razor - це мерседес в світі самокатів. Всіх їх моделі зроблені з кращих матеріалів, на якісних підшипниках і чудово зібрані, якщо ви колись прокотитеся на Разор - ваше життя вже не буде колишнім і знову їздити на звичайних недорогих самокатах просто не зможете. Дивіться, я вас попередила. Тут у мене самокат не простий, а електричний. Треба ж бути в тренді. Американці як завжди попрацювали на славу, E-Prime чорно-сірий, дуже стильний, не втомлюєшся милуватися Виділяються тільки ручки червоного кольору. Алюмінієва рама - міцна і легка, від електросамката в принципі не чекаєш такого невеликого ваги - всього 11 кг.

На перший погляд навіть не скажеш, що він електричний - куди поділи батарею? Самокат як самокат. Ну годі, дроти і манетки на кермі видають. Біля керма широкий діапазон регулювань і підігнати його під своє зростання взагалі не проблема. який з легкістю можна підігнати під свій зріст. Гріпси просто шикарні, самокат не хочеться випускати з рук. Неширока прямокутна дека покрита нековзною накладкою і саме в ній ховається батарея, але завдяки дизайну це потовщення не кидається в очі. Є зручна підніжка, а котить самокат на великих двухсотмілліметрових колесах. Вони не надувні, суцільта гума, а значить боятися проколів не потрібно. Думаю, пора і прокотитися.

Двигун у E-Prime захований в задньому мотор-колесі, його потужність 250 Вт. Максимальна швидкість 24 км / ч. Розгін плавний, але впевнений, самокат здатний завезти вас в гірку з ухилом до 10%. А літій-іонної батареї, ємністю 3.2 А * ч, вистачить приблизно на годину їзди, навіть не дивлячись на те, що обережні американці на упаковці вказують лише 30 хв. Але все буде залежати від швидкості і вашої ваги, кілометрів на 10-15 повинно вистачити. Особливо, якщо користуватися гальмом на кермі, який не тільки вас зупиняє, але ще і батарею назад заряджає. Від звичайної розетки же заряджається повністю всього лише за 4 години. Самокат прекрасно управляється, дуже стабільний на будь-якому покритті і прекрасно справляється з всюдисущої тротуарною плиткою і навіть з нашими ямами на асфальті. А що вам ще потрібно від транспорту на кожен день? Складається E-Prime буквально за 2 секунди!

З ним запросто можна спуститися в метро або застрибнути в трамвай, і він прекрасно поміщається в багажник машини. Це так само зручно, як і зі звичайними, безмоторні Razor-ами. Величезний плюс E-Prime - його можна використовувати як звичайний самокат, не включаючи двигун, при цьому наявність мотора ніяк не позначається на накаті. Скромність і стриманість роблять цей електросамокат універсальною моделлю, він буде добре виглядати як з джинсами, так і з діловим костюмом. Це справжній самокат для дорослого, куди хочу - туди кочу

Электросамокат Razor E-Prime

Товар можна придбати в цих магазинах по вказаній ціні
y.ua 15 114.00 грн. Купити
bigmag.ua 16 800.00 грн. Купити

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар