GeForce GTX 1650: новий король бюджетного геймінга? Порівняння з GTX1050Ti, GTX1060, RX570

Nvidia випускає нові відеокарти дуже обережно, щоб вони не конкурували з раніше випущеними моделями. Тому вони почали з найдорожчої, поступово анонсуючи доступніші відеокарти, паралельно розпродаючи запаси старих чіпів. І ось час настав для найдоступнішої моделі на архітектурі Turing - GTX 1650.

Як зрозуміло з не надто зрозумілої нумерації, ця модель прийшла на зміну GTX 1050. Її рекомендована ціна $ 149. Для порівняння, вартість GTX 1050 і 1050 Ti на старті продажів становила $ 109 і $ 139 відповідно. GeForce GTX 1650 побудована на графічному чіпі TU117, він виконаний по 12 нм техпроцесу, має 896 потокових процесорів, 56 текстурних блоків і 32 блоки растеризації. В цілому, за характеристиками 1650 трохи краще 1050 ti і гірше 1060. Але, якщо врахувати особливості нової архітектури Turing, відставання від 1060 може бути не таким вже й великим.

Це ми перевіримо в тестах, де я порівняю 1650 з найближчими конкурентами. Для тестів я дістав один з найбільш недорогих варіантів GTX 1650 у виконанні Inno3D. За охолодження відповідає невеликий алюмінієвий радіатор і два вентилятори. З урахуванням енергоспоживання, більше і не потрібно. Про температуру і шумі поговоримо в тестах. Кожух виконаний з матового пластика з глянцевими вставками, на цьому дизайн закінчується. Все дуже скромно. Ніякої підсвічування або надмірностей. При цьому відеокарта займає два слота, а її довжина всього 195 мм. Друкована плата ще менше. З відеовиходів є 2 Display Port і HDMI. Додаткового живлення немає, хоча будуть моделі і з одним шестіпіновий роз'ємом, як це траплялося в моделях 1050 Ti. Отже, переходимо до тестів. Порівнювати будемо з GTX 1050 Ti, яка на даний момент коштує майже стільки ж, з 1060 і RTX 570 з 4GB.

Почнемо з синтетики. Результати в Cinebench r15, V-ray benchmark, Superposition FullHD на високих і 3DMark сцена Time Spy. Результати досить обнадійливі, по крайней мере, старим видеокартам доведеться почати дешевшати. Але це синтетика, давайте перейдемо до реальних ігор. Я взяв як новинки, так і перевірені часом проекти, до яких ще захочеться повернутися. Отже, першою подивимося нову The Division 2. Дозвіл FullHD, так як ця відеокарта на більше не розрахована. Налаштування графіки високі. Ще одна гра від Ubisoft але вже на іншому двигуні - Assassin's Creed Odyssey. Аналогічно: FullHD і високі налаштування графіки. На жаль, але Ультра не по зубам жодної з цих карт. Battlefield V На GTX 1050 Ti спостерігаються фризи Гра, яка просто-таки повинна бути заточена під нову архітектуру - Shadow of the Tomb Raider. Хоча на практиці не все так однозначно. FullHD, високі. Ще один ігровий тест, в якому легко домогтися повторюваності результатів - Far Cry 5. Невмируща класика. Високі настройки графіки, Hairworks відключений. Список вийшов не сильно великий, так як нас підганяв час, але уявлення про рівень продуктивності зробити можна. Надалі будуть ще тести, адже це не єдиний варіант GTX 1650. До речі, напишіть, в чому ще варто поганяти нову відеокарту?

В цілому, GTX 1650 - хороша заміна 1050 і альтернатива Ti-версії. Нові технології і рівень продуктивності близький до дорожчий GTX 1060. При цьому новинка гріється і споживає менше, ніж 1060.

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар