Crest - ефективне і безпечне домашнє відбілювання зубів

Смужки для відбілювання Crest - один з кращих засобів для домашнього відбілювання зубів, яке схвалено американськими стоматологами та тисячами задоволених клієнтів. 

Вперше на ринку смужки Crest з'явилися у 2000 році, це продукт всесвітньо відомого концерну Procter & Gamble. За роки існування метод пройшов величезну кількість досліджень, з'явилося кілька різних лінійок, фахівці отримали статистичні дані про застосування, що дозволяє поліпшувати формулу.

Унікальний склад став першим домашнім засобом, який одночасно дає видимий довгостроковий результат, але при цьому залишається безпечним. Це доступний і дуже зручний спосіб отримати шикарну посмішку, на ринку аналогів такого рівня просто немає.

Переваги Crest

Є кілька способів зробити посмішку білосніжною, в тому числі це похід до стоматолога. Різниця між самостійним підходом і лікарським полягає в тому, що у дантиста застосовуються ті ж речовини, але в більших концентраціях, тому ефект видно швидко. А за допомогою Crest 3D White можна досягти того ж результату, але при  тривалішому застосуванні, хоча перші результати видно майже відразу. Є маса переваг, якими відрізняються смужки для відбілювання Crest 3D White, в порівнянні з медичною процедурою:

 • Делікатніший і поступовий процес дозволяє менше травмувати емаль - зуби поступово відновлюються, а вплив не надто агресивний;
 • При рівній дозі дієвої речовини будинку можна досягти довгострокову білизну в порівнянні з процедурою в кабінеті стоматолога;
 • Домашній метод вигідніше з фінансової точки зору, курс не тільки дешевше, ніж робота стоматолога, а й в перспективі діє довше, тому ви отримуєте
 • триваліший ефект за меншу суму;
 • В процесі застосування наклейок ви продовжуєте займатися своїми звичайними домашніми справами, не потрібно планувати похід до фахівця, витрачати на це час;
 • Безболісність - великі дози реагенту у стоматолога можуть викликати вкрай неприємні відчуття, сильне підвищення чутливості, в той час як смужки для відбілювання для зубів Crest 3D White діють делікатно.
 • Смужки для відбілювання Crest купити можна в декількох варіаціях, варто підібрати найбільш відповідний для себе вид. Найбільш популярними серіями є Vivid і Professional Effects. Перша лінійка відноситься до бюджетного сегмента, це курс на 10 днів, який дасть білосніжний ряд на термін до року. Лінійка Professional Effects розрахована на двотижневий курс, дозволяє досягти ефекту, який триватиме до двох років. Для курців розроблена серія FlexFit, вона видаляє навіть плями від тютюну, які вважаються одними з найскладніших.

Особливості відбілювання в домашніх умовах

Фірмова технологія допомагає прибрати плями різного походження, як поверхневі, так і глибокі. У чому особливість даного засобу - воно знімає не тільки плями, але і допомагає освітлити тон, навіть якщо у вас від природи недостатньо білі зуби. Цього неможливо досягти в домашніх умовах більше ніякими способами без ризиків.

Тонкі гнучкі наклейки потрібно кріпити на поверхню зубів і тримати певний період часу - термін взаємодії з емаллю залежить від серії та в середньому це 30-60 хвилин. Курс триває зазвичай кілька тижнів. Прозорі відрізки покриті спеціальним гелем. Не можна тримати засіб довше зазначеного часу - це не поліпшить результат, а лише призведе до погіршення стану емалі і може викликати підвищену чутливість. В процесі може рясно виділятися слина і з'являтися піна - це нормально.

Швидкість отримання результату складно спрогнозувати, оскільки кожна людина і його вихідні дані індивідуальні. Але виробник гарантує суттєві зміни вже після проходження половини курсу. Є варіанти, які гарантують швидкий вплив, якщо потрібно терміново підготуватися до якої-небудь події - це серія Whitestrips Advanced Vivid або разові смужки. Їх досить використовувати всього три дні, але і довгостроковість буде не такий великий, як при застосуванні серій, розрахованих на місяць.

Що стосується того, як довго протримається набутий колір, то тут теж все індивідуально. Компанія проводить численні дослідження, тому може сміливо вказувати приблизні терміни для кожної з лінійок. Але варто пам'ятати, що це залежить не тільки від індивідуальних особливостей, але в першу чергу від звичок і гігієни. Якщо постійно вживати фарбувальні продукти (кава, кола, червоне вино і т.д.) в їжу і курити, то білизна не буде триматися довго. В такому випадку можна придбати також серію Whitestrips Stain Shield для підтримки тони - такі смужки застосовуються всього по 5 хвилин в день.

А якщо правильно доглядати за ротовою порожниною, то можна проходити з ідеальним тоном набагато довше, ніж говорять фахівці. У цьому допоможе зокрема зубна паста Crest. Застосування засобів з однієї серії завжди краще.

Від чутливості емалі після процедури теж допоможе зубна паста Crest - купити її можна відразу разом зі смужками. Ця паста сприяє швидкому відновленню структури поверхневого покриття, тому моментально дозволяє зняти можливі неприємні відчуття і захистити зуби.

Схема отримання ідеальної посмішки проста:

 • підберіть відповідну серію наклейок і замовте її в одному з американських магазинів;
 • пройдіть курс (зазвичай 2-3 тижні);
 • насолоджуйтеся результатом кілька років;
 • при необхідності підтримуйте білизну разовими процедурами.

 Безпека

На ринку багато пропозицій для домашнього догляду, але важливо розуміти всі ризики. Дана процедура досить агресивна до емалі, тільки точне дозування і правильне застосування гарантує безпеку.

Освітлити зуби на кілька тонів можна навіть вдома, якщо купити Crest 3D White. Важливо дотримуватися всі інструкції, але це зовсім не складно. А ось на що варто звернути увагу, так це на справжність товару. Підробка може завдати серйозної шкоди ротової порожнини, який зіпсує посмішку і принесе масу проблем і хворобливих відчуттів. Оригінальна продукція бренду розроблена настільки ретельно, що ніколи не зашкодить.

При використанні підробки, дешевих низькоякісних реплік або зовсім незрозумілих азіатських сумішей ви ризикуєте зіпсувати емаль. Лікування в таких ситуаціях дуже складне і дороге, найчастіше воно зводиться до необхідності встановлювати вініри, бо відновлення власної емалі вже неможливо. Так що не потрібно ризикувати, купуйте перевірене безпечний засіб у надійного продавця.

Співробітники Procter & Gamble розробили такий склад, який абсолютно точно буде безпечним для всіх, навіть люди з підвищеною чутливістю можуть без проблем скористатися засобом, але ж навіть не кожен стоматологічний кабінет пропонує таку послугу.

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар