Вибираємо духову шафу для будинку

Запіканки, пиріжки, запечена рибка або овочі — все це його заслуга. Газового або електричного, залежного або незалежного, з конвекцією або грилем духової шафи. Уявити без нього кухню складно, хоча можна. Але чи потрібно?

Загалом, якщо не потрібно, тоді беріть чайок і будемо розглядати основні критерії щодо вибору духової шафи.

Газовий або електричний?

І для початку, як і належить, визначаємося з типом шафи. На газу або на світло. На світі? Загалом, газовий або електричний. Бувають вони газовими і електричними.

Говорячи про газовий, чомусь на думку спадає стара добра плита, яка до сих пір стоїть у бабусі, але немає. Сьогоднішні газові плити зробили впевнений крок вперед. Вбудоване освітлення, гриль, вентилятор для конвекції — все це завозять сьогодні в газові шафи, і навіть рівномірний нагрів завозять.

Так, кількість температурних режимів скудненько, і так, нагрів повільніше, ніж в електричних, але в роботі максимально прості, що не навантажують електромережу, можуть працювати від газового балона і стоять по-дружньому.

Ідеально, щоб завозили в такий духову шафу ще функцію «газ-контроль» і автоматичний електро підпал.

Що стосується електричного духової шафи, він, звичайно, дасть фору по функціональності будь-якого газового. Всі швиденько нагрівається, можна вибирати будь-яку температуру, всякі режими і навіть дивитися на своєму смартфоні, як там справи у курки.

Але ось зі споживанням електроенергії не все так гладко, та й проводка повинна бути якісною, і розетка із заземленням. Не зайвою буде система аварійного відключення при перегріванні або дуже довгій роботі

Великий або середній?

Критерій номер два — розміри. Якщо ви зупинили свій вибір на вбудованої моделі, то найімовірніше з розмірами вже особливо не розгуляєшся, бо потрібно поставити туди, де передбачено для цього місце.

А ось якщо, хочете незалежну шафу, знайте є три стандарти ширини: 45, 60, 90 см. Бувають, звичайно, винятки, не без цього, але нечасто.

А ось за обсягом можна розгулятися. Хочете невелику? Дивіться на модель на 25 л. Потрібно трохи більше? На ринку є і моделі на 80 л.

Система очищення

Критерій номер 3 стосується очищення. Оскільки заняття з очищення шафи складно назвати захоплюючим, виробники всіляко намагаються спростити процес. Для цього підвозять три варіанти моделей: з каталітичної або піролітичним очищенням і очищення паром. Коротко про кожну з них.

У випадку з каталітичним очищенням, внутрішні стінки духовки мають спеціальне покриття, яке при температурі 220 градусів розкладає жири на воду і сажу і в слідстві легко чиститься.

Здавалося б, варіант супер, беру не дивлячись, дайте будь-яку з таким покриттям. Але ні, не супер. Така емаль не вічна. Рочків через 3-5 доведеться міняти внутрішні панелі.

Піролітичне очищення - прям гроза жиру і гаманця. Духовка нагрівається до 500 градусів, і цей режим перетворює в попіл абсолютно все непотрібне. А перед цим змушує вас подумати, чи потрібен вам шафа з такою штукою, бо ціна на них пристойна. Так, і витрата електроенергії в такому режимі солідний.

І третій варіант, найпростіший і легко справляється з недоліками попередніх — парове очищення. Міняти нічого не потрібно, варто нормально, от тільки потрібно чуточку задурити: взяти деко з водою і натиснути на відповідну кнопку, а після витерти насухо.

Система управління

Четвертий критерій стосується управління. Газові моделі тут похвалитися мало чим можуть, а ось електричні раді старатися. Перемикачі на будь-який смак: поворотні, поворотні, сенсорні, кнопкові. Утуплювані, до речі, найзручніше, особливо, коли мова заходить про очищення.

Додаткові пристосування

П'ятий критерій найулюбленіший і, як мені здається, найкорисніший — потрібні штуки. В першу чергу конвекція. Ця штука потрібна для того, щоб весь внутрішній простір, і пиріг в тому числі, рівномірно прогрілися.

Погодьтеся, діставати підгорілу з одного боку шарлотку, а з іншого напівсиру — то ще задоволення. А взагалі, круто, коли в духовці два конвекційних вентилятора. Так можна відразу поставити два блюда і здорово заощадити час на готуванні.

Друга штука - гриль. Ну да-да, курочка на грилі просто кайф. Хоча не тільки для неї згодиться.

Третя штука - безпека. Під безпекою я маю на увазі захист від діточок, блокування дверцят, кілька скла в дверцятах.

Четверта - тангенціальне охолодження. Ця штука потрібна на випадок, якщо плануєте встановлювати духову шафу в дорогий кухонний гарнітур або поруч з холодильником. З нею зовнішні стіни не будуть гарячими, і всередині не з'явиться конденсат.

П'ята - освітлення. Не знаю, як ви, а я впевнена, що за улюбленими пиріжками потрібне око та око.

Шоста - термосенсор. Тобто та штука, яку занурюєш в продукт, і як тільки блюдо досягне заданої температури, датчик сповістить про це звуком або вимкне духовку. Мені здається, чи з цією штукою будь-хто може готувати круті страви?

Для зручності непогано б, щоб напрямні були телескопічними, внутрішня поверхня скляної, дверцята з довідником, перемикачі поворотні, написи чіткими.

Ну, а якщо ви хочете вичавити з духовки по максимуму, тоді зверніть увагу на духовки з вбудованою камерою, монітором замість оглядового скла, можливістю дистанційного керування і парової обробки продукту.

Їх небагато, стоять пристойно, але зате буде чим похвалитися. Напишіть в коментарях, що ви думаєте з приводу газових духових шаф? Чи актуальні ще, або електро крутіше і не варто морочитися?

Спонсор випуску: https://devzone.org.ua/

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар