У чому популярність ламінату?

Погодьтеся, що підлога - це саме та частина будинку, яка найбільш схильна до негативного впливу. Адже по ньому постійно ходять люди, бігають собаки і кішки; його постійно миють, використовуючи для цього не завжди нешкідливі хімічні засоби. Ось чому підлога повинна бути міцною, практичною, стійкою до безлічі всіляких чинників зовнішнього впливу.

А ще хотілося б, щоб вона була красивою ... І сучасний ринок будматеріалів, як зарубіжних, так і вітчизняних, знову і знову доводить, що ця мета цілком досяжна.

Вибір покриття насправді величезний. У цьому легко переконатися, відвідавши будь-який тематичний магазин.

Але все, що доступно покупцеві, можна віднести до однієї з трьох категорій:

• дерев'яний паркет;

• лінолеум;

• ламінат.

Ламіноване покриття підлоги, хоч і стоїть в цьому списку на останньому місці, за своєю популярністю серед як споживачів, так і професійних майстрів і дизайнерів, б'є всі рекорди. Дійсно, на сьогоднішній день це найзатребуваніший матеріал, який використовується при ремонті будинків і квартир.

Ламинат Kronopol ROUTE DES VINS D3755 Кедр Каберне

Товар можна придбати в цих магазинах по вказаній ціні
rozetka.ua 365.00 355.00 грн. Купити

Так в чому ж його популярність? Давайте розбиратися.

Вперше з'явився на початку 80-х років минулого століття ламінат показав цілий ряд відмінних якостей, які дозволили йому залишити далеко позаду як паркет з натурального дерева, так і лінолеум.

По-перше, ламінат набагато стійкіший до різних механічних пошкоджень, ніж паркет, особливо з м'яких сортів деревини. Він не боїться навіть каблуків і котячих кігтів. Добре витримує також вагу важких предметів та меблів. А якщо раптом і з'явиться який-небудь невеликий дефект, то його досить просто замаскувати за допомогою сучасних засобів, які нескладно купити. Тільки уявіть, яких хитрощів варто приховати вм'ятину в паркеті або дірку в лінолеумі!

Також ламінат спокійно переносить невелику кількість пролитої вологи, оскільки його поверхня надійно захищена спеціальним покриттям, на відміну від паркету, початківця темніти і піднімати ворсинки під впливом іноді навіть найменших крапельок води.

Ламинат Egger Honnex Forte 4V Акация торфяная OL790

Товар можна придбати в цих магазинах по вказаній ціні
rozetka.ua 322.00 грн. Купити

Ще за ламінованим підлогою дуже легко доглядати. Бруд і пил легко счищаются з його поверхні, оскільки не вбираються всередину завдяки особливій структурі. Досить періодично проводити вологе прибирання, щоб ваш пол зберігав свій привабливий вигляд якомога довше.

Тепер перейдемо до більш технічних питань, тобто до укладання. Хто коли-небудь працював з складальним паркетом, прекрасно розуміє, наскільки простіше укладати ламінат. При наявності рівного підстави і невеликого набору звичайних інструментів з цим завданням впорається навіть школяр.

Професійних дизайнерів, так і просто любителів красивого, ламінат вражає своєю різноманітною забарвленням і текстурою. Звичайно, більшість виробників імітують на його лицьовій поверхні малюнок дерева (хоча бувають і зовсім нетипові моделі, що наслідують, наприклад, каменю). Але тисячі варіантів такого малюнка просто заворожують. Тим більше, що в комплект до вибраного ламінату вам завжди допоможуть підібрати гармонує з ним за кольором і формою фурнітуру типу плінтусів і профілів. Тому людина з хорошим смаком, вибравши правильний ламінат, зможе підкреслити вигідні сторони будинку і створити з його допомогою справжній дизайнерський шедевр.


А ще, що не менш важливо, ціни на ламінат б'ють по гаманцю покупця не так сильно, як ціни на паркет. Звичайно, якісний матеріал коштує недешево, але і в цьому випадку цифри не такі вже захмарні. А якість ламінованого покриття - просто відмінне!

Отже, ламінат саме тому так любимо багатьма людьми як в нашій країні, так і за кордоном, що він: зносостійкий, легкий в укладанні і необтяжливий в догляді, недорогий і, головне, красивий. Він - відмінний вибір при ремонті приватного будинку, квартири, офісу.

 

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар