Як вибрати мікрохвильову піч?

Чи можна уявити життя без мікрохвильовки? Можна, можливо! Тільки це буде не дуже веселе життя з постійним переливанням супів з каструлі в каструлю, підігрівом їжі в сковорідці, або того гірше, життя, в якій немає місця теплою їжі. І якщо на таке ви не згодні, тоді пора вибирати мікрохвильовку в свій будинок. А щоб вибір був правильним, і мікрохвильова піч вас тільки радувала, ми підготували невелику порцію порад щодо вибору.

Влаштовуйтеся зручніше, поради починаються. Перший - тверезо оцініть необхідний обсяг мікрохвильовки. Як правило, сім'ї з 2-4 чоловік цілком достатньо СВЧ-печі об'ємом 21-27 літрів для того, щоб розігріти їжу або приготувати щось. Можна навіть від 17. Мало не буде. Якщо ж і такий обсяг здається позамежним, то можна поглянути на малогабаритні мікрохвильовки - від 12 літрів. Для приготування гарячих бутербродів і для використання одним-двома людьми - саме воно. Ну, а якщо сім'я велика - від п'яти чоловік, то є сенс задуматися про мікрохвильовці об'ємом від 28 літрів. Сюди і ціла каструля борщу влізе, якщо що.

Друга порада стосується внутрішнього покриття. Найпопулярніший варіант, який можна зустріти повсюдно - емаль. Це покриття найдоступніше за ціною, але значно поступається в довговічності іншим покриттям. Плюс до цього, є складнощі в догляді - абразивні засоби не підходять, а жир і будь-які забруднення краще прибирати відразу. Ще згодом внутрішні стінки можуть змінити колір через пара і жиру, а через вплив високої температури з'являються тріщини. Другий варіант - нержавіюча сталь. Тут вже і міцність краще, і можна говорити про стійкість до високих температур, та й з чищенням ситуація трохи краща - можна використовувати абразивні засоби, ось тільки не дуже жорсткі, щоб не подряпати покриття. Третій варіант - кераміка і биокерамика. Тут і міцність, і простота в догляді, і стійкість до подряпин, і мінімальне поглинання мікрохвиль, і швидке приготування їжі, і стійкість до нагару. А ще такі моделі можуть мати антибактеріальне покриття. Тільки ось ціна не дуже приємна.

Третя порада стосується потужності. Тут все досить очевидно - чим вона більша, тим швидше нагріється борщ. Найбільш ходовий варіант - мікрохвильовка потужністю 800-1000 Вт. Вона оптимальна в плані ціни, часу приготування страв і споживаної електроенергії. Якщо не 800-1000 Вт, а щось інше, тоді слід вибирати виходячи з цілей, для яких вам і потрібна мікрохвильова піч. Щоб розморозити невелику кількість продуктів вистачить і 400-500 Вт. Для повільного розігріву - 550-700, для швидкого розігріву 800-900, для приготування напівфабрикату - 400-900 Вт, а ось для повноцінного страви до 1400 Вт.

Четвертий параметр - визначаємося з типом мікрохвильовок. Тут у нас може бути звичайна СВЧ або соло, гриль і гриль + конвекція. В чому різниця? Соло готує тільки мікрохвилі і відмінно підходить для базових завдань, таких як підігрів страви і розморожування. Печі з грилем - це варіант для тих, кому потрібно більше функціональності. Тут вже і посмажити можна до хрусткої і рум'яної скоринки. Є три види гриля: кварцовий - за нагрів відповідає кварцова лампа, гриль з ТЕН, трубчастим електронагрівачем - це для гурманів і любителів всього хрусткого, і вугільний - для приготування використовується галогенний нагрів і вугільний нагрівач. До речі, останній тип дозволяє теплу глибоко проникати в їжу. На такому грилі, наприклад, м'ясо добре прожарівается, залишаючись при цьому соковитим і м'яким. І печі з грилем. Ну це вже для кулінарних експериментаторів. Тут гаряче повітря примусово циркулює навколо страви, і їжа рівномірно підігрівається або готується. Тому і пиріжки можна з нею спекти, і м'ясо запекти. 

Наступне, звертаємо увагу на тип управління. Це вже швидше питання комфорту. Найдоступніші в ціні - мікрохвильовки з механічним управлінням. Тут все просто - крутимо перемикач і вибираємо потрібний режим і час. Час, до речі, вибираємо щохвилини, тому доведеться пристосуватися, щоб нагріти їжу до оптимальної температури. Ще один мінус такого типу управління в тому, що неможливо точно дізнатися, скільки ще часу буде готуватися ту чи іншу страву. Інший тип управління - електронний. Тут немає ніяких перемикачів, тільки сенсорні кнопки, торкаючись до яких можна вибрати і час, і режими. На вигляд дуже ефектно, та й під час роботи менше брудниться. І третій тип об'єднує в собі два попередніх. Шоста порада стосується режимів роботи мікрохвильовки.

Залежно від вартості і моделі, мікрохвильові печі можуть мати різні режими. І само собою, що далеко не всі з них можуть знадобитися вам, але про їх удосталь дізнатися точно не буде зайвим. У їх числі: Авторазморозка і авторазогрев, функція відстроченого старту, автоматична підтримка температури - ідеальний режим для мам, які звуть своїх дітей повечеряти, а ті все ніяк не йдуть, автоматичне приготування - пристрій запам'ятовує процес приготування різних страв і програмування рецептів в пам'ять. Але і це не все. У деяких мікрохвильовки можна ще приготувати страви на пару, спекти хліб і зробити тости. І сьомим пунктом у нас йдуть додаткові функції. І тут вже душа може розгулятися. Адже саме ці штуки роблять використання мікрохвильовки максимально комфортним. Отже, що ж ми можемо тут знайти? Ну наприклад, парову очистку. З нею не доведеться запасатися потужними абразивними засобами. Досить поставити всередину приладу посудину з водою і включити відповідну програму. А потім все це справа протерти ганчіркою. Дезодаратор - порятунок від неприємних запахів, сенсор температури, звуковий сигнал і таймер і блокування. Для тих, у кого є маленькі і вже дуже цікаві діти - то, що треба. Голосове управління - лежиш собі, дивишся «Гру престолів» і готуєш. Звичайно, можна керуватися при виборі тільки об'ємом, кольором і дизайном. Але якщо вже вибирати техніку для будинку, то чому б не віддати перевагу максимально ідеальною? Все-таки не на один рік вибираємо. Ставте лайки, якщо ролик був корисним для вас і не забувайте підписуватися на наш канал, щоб не пропустити нове відео.

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар