Огляд Krups EA8108: недорога кавоварка для смачної кави

Якщо у вас мало місця на кухні, то ця кавоварка - якраз те, що вам потрібно. Габарити Krups EA8108: 33x24x36 сантиметрів. Правда саме через них ви не зможете поставити під випускні отвори для кави високу або широку чашку. Але в цьому і нема потреби, тому що можливості Krups теж обмежені.

У моделі немає функції збереження рецептів і можливості автоматично готувати каву з додаванням молока (але для збивання молочної пінки є спеціальна насадка). У вбудованої кавомолки всього три ступені помелу, а працює вона дуже шумно.

Зате смак звареної кави виходить відмінним. Еспресо Krups не гірше, ніж у багатьох інших, дорожчих машин. За словами експертів, еспресо, зварений цієї кавоваркою, володіє насиченим смаком, але з легкою кислою ноткою.

Проста в обслуговуванні та управлінні

Зачекайте короткий час прогрівання - 28 секунд, і кавоварка буде готова до роботи. На відміну від багатьох інших моделей в Krups EA8108 немає дисплея. У цього є свій плюс: не треба довго гортати меню, щоб просто приготувати чашку еспресо. Мінус: доведеться витратити трохи часу, щоб звикнути до роботи з машиною і вивчити значення всіх символів на кнопках.

Залишки кави, які потрапляють в спеціальний контейнер для макухи, досить сухі. В принципі, його не обов'язково чистити після кожної звареної чашки - через низьку вологість в резервуарі для відходів не заведеться пліснява.

Аналогічна справа і з очищенням кавомашини. Промивання системи здійснюється натисканням кнопки, а приблизно через 300 циклів приготування кави прилад вимагає циклу промивання із застосуванням спеціальної таблетки. Самостійно розібрати машину не можна (не рекомендується) - заварний пристрій у моделі вбудований.

Чи варто купити Krups EA8108?

Якщо ви хочете швидко і легко приготувати чашку еспресо або капучино і при цьому згодні відмовитися від всіляких наворотів, кавоварка Krups EA8108 - це те, що вам потрібно. Її можна придбати в середньому за 8.5 тисяч гривень, але при цьому вона не сильно програє дорожчим конкуренткам.

Переваги

  • Варить смачну каву
  • Компактна

Недоліки

  • Немає місця для великих чашок
  • Гучна
  • Немає дисплея

Krups EA8108

Товар можна придбати в цих магазинах по вказаній ціні
y.ua 9 876.00 грн. Купити
stylus.ua 9 976.00 грн. Купити

Характеристики

Производитель Krups
Цвет черный
Тип Кoфемашина автoматическая
Способ установки отдельностоящая
Мощность 1450
Давление, бар 15
Объем резервуара для воды 1,8 л
Габариты 26x32x37 см
Наличие мельницы есть
Функция Cappuccino автоматическое приготовление
Контроль крепости кофе есть
Подогрев чашек есть
Система самоочистки есть
Возможность фильтрации воды есть
Возможность программирования есть


Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар