Огляд TWS-навушників Audio-Technica ATH-CKR7TW

Як не дивно, але формат навушників True Wireless Stereo щільно оселився на ринку портативного аудіо. Для мене було дивно, що японський виробник Audio-Technica так довго тримався в тіні і не уявляла свого продукту в ніші TWS навушників. Але фанатів японського бренду все-таки чекав сюрприз у вигляді двох моделей ATH-CKR7TW і SPORT7TW, які стали першими в лінійці TWS-навушників компанії. Нам на огляд потрапила дорожча і спрямована в музичну сторону модель ATH-CKR7TW.

Комплектація

Навушники покупцям поставляються в білій коробці з їх зображенням. На тильній стороні зазначена як зазвичай вся важлива інформація від виробника і деякі специфікації.

Усередині коробки знаходяться вже самі навушники і кейс. Відразу дивує не якість поліграфії коробки або навушників, а розмір кейса-зарядки. У моїх руках побувала не одна пара TWS-навушників і я можу сміливо заявити це самий величезний кейс який я коли-небудь бачив, але його в захист можу сказати, що зроблений він добротно.

Крім цього, в коробці були: гарантійний талон, інструкція, чотири пари амбушюр (XS, S, M, L), кабель USB-microUSB, 3D-петлі (хрящові фіксатори).

Зовнішній вигляд

ATH-CKR7TW виробляються в двох колірних рішеннях: сірий і чорний. Останні мені якраз і дісталися. Весь корпус навушників зроблений з матового пластика, збірка на вищому рівні. Нічого не бовтається, не скрипить і не продавлюється, на цьому Audio-Technica спасибі. Самі навушники мають чималий розмір і випирають з вух. Така форма і розмір вийшла з-за поділу звуковий камери від електроніки, тобто вся начинка знаходиться, так би мовити в окремому корпусі, ізольованому від випромінювачів. На кожному з навушників знаходиться логотип Audio-Technica, над яким на торці красується кнопка.

Ліва клавіша відповідає тільки за управління гучністю, а от права відповідає за відтворення, паузу і відповідь на виклик за одне натискання, перемикання на наступну доріжку при подвійному натисканні і попередню при потрійному натисненні. Утримання кнопки протягом 4 секунд відключає навушник.

Чохол теж має велике значення в нашому огляді, як я вже сказав, він має досить великий розмір і не в кожну кишеню влізе. Але порадувало, що навушники фіксуються в ньому магнітами і не випадають при відкритій кришці. На самому чохлі є 3 світлодіоди, які показують рівень заряду акумулятора, і щоб їх включити потрібно натиснути круглу кнопку, яка знаходиться поруч з ними.

Звучання

Audio-Technica ATH-CKR7TW підключаються до аудіопристрою через бездротову технологію Bluetooth 5.0. У навушниках також використовуються кодеки AAC, aptX, SBC. По правді сказати, різниця між ними не помітна, але якщо їх підключити до пристрою без підтримки кодеків, то звук і правда виявляється посереднім. При цьому японці вирішили не зупинятися тільки на бездротових протоколах зв'язку, і пропускати сигнал через вбудований в кожен навушник ЦАП AKM AK4375, а вже після цього виводити його на 11-мм динамічні випромінювачі. Тому через застосування ЦАПа навушники мають різне звучання на різних комбінаціях.

При першому прослуховуванні відразу відчуваєш агресивну настройку на високі частоти. Удари, шиплячі звучать з металевим відтінком, що створює неприємне відчуття. Бас глибокий і важкий, в композиціях з акцентом на низький діапазон, останній виходить занадто переповненим. Середній діапазон втрачається між вискоакцентірованимі високими і низькими, переходячи на задній план. Але якщо подобатися тонкий і чіткий звук, то ATH-CKR7TW будуть знахідкою.

Автономність

За заявами виробника автономність навушників від однієї зарядки становить 6 годин, але за фактом якщо слухати на максимальній гучності, то це значення падає до 4,5 годин. Єдине з чим не прибрехали, так це з кейсом. Він здатний зарядити навушники 2 рази, але засмучує рішення японських інженерів встановити в кейс роз'єм microUSB, адже вже давно є більш сучасний USB Type-C.

ПЛЮСИ: Якість виконання; хороша автономність

МІНУСИ: Звучання не дотягує до вартості; великий чохол; роз'єм microUSB

ВИСНОВОК: Audio-Technica поспішила з випуском ATH-CKR7TW, тому вона вийшла менш конкурентоспроможною в порівнянні з моделями в цій ціновій категорії від інших відомих виробників. Можливо в майбутньому налаштування звуку виправитися прошивкою, але поки це сируватий продукт


Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар