Огляд ігрової гарнітури ASUS TUF Gaming H3

Компанія ASUS продовжує активно розвивати напрямок ігрових навушників. Нещодавно ми тестували модель з флагманської серії ROG, а сьогодні на тесті доступніша версія для геймінгу - провідна ігрова гарнітура TUF Gaming H3.

Комплектація ASUS TUF Gaming H3

Гарнітура поставляється в картонній коробці, всередині якої можна знайти самі навушники, кабель-спліттер, керівництво користувача та гарантійний талон. Мікрофон тут не знімний, але на гнучкій ніжці, що дозволило компактно упакувати його в коробку.

Конструкція і дизайн

Дизайн ASUS TUF Gaming H3 можна назвати суворим і лаконічним, єдиний яскравий елемент - червоні вставки з боків і дуги гарнітури.

В основі конструкції міцне наголов'я з нержавіючої сталі, вгорі дуги м'яка накладка, обшита штучною шкірою. Мікрофон на гнучкій ніжці, який зручно підлаштувати під себе.

М'які та повністю прилеглі амбушури оснащені фірмовим 50-міліметровим динаміком Essence. Амбушури виконані зі штучної шкіри з наповнювачем з піноматеріалів. Хоча модель виглядає досить потужно, вага навушників всього 294 грами, що дозволяє відчувати себе комфортно під час ігрових баталій.

Навушники підключаються до пристроїв за допомогою дроту з 3,5 мм джек. Довжина основного шнура гарнітури всього 1,3 м, це одночасно і плюс, і мінус.

Плюс - при підключенні до смартфона або Nintendo Switch нічого не заважає і не плутається.

Однак, підключаючи TUF Gaming H3 до стаціонарного ПК, можна відразу діставати перехідник, який йде в комплекті. Довжина останнього теж 1,3 м, разом максимальна довжина шнура - 2,6 м. На відміну від основного кабелю перехідник має оплатку, що підвищує його зносостійкість і довговічність.

Управління TUF Gaming H3

Управління в гарнітурі компактне і знаходиться на лівому навушнику. Там розташована кнопка Mute, вимикає мікрофон, і колесо регулювання гучності.

TUF Gaming H3 сумісні з ПК, Nintendo Switch, Xbox One, Mac, PS4, а також зі смартфонами.

Якість звуку і мікрофон

ASUS оснастив гарнітуру 50-мм динаміками Essence і щільно прилеглими амбушурами. Це дає деталізований звук і глибокі баси, характерні для ігрових гарнітур.

Навушники підтримують технологію віртуального просторового звучання в форматі 7.1., Але тільки за допомогою Windows Sonic. Ніякого додаткового ПЗ для даної гарнітури не передбачено.

Гучність мікрофона регулюється тільки за допомогою стандартних додатків для пристроїв, що підключаються.

Мікрофон в гарнітурі односпрямований і, на жаль, не знімний. Але виставити його під себе дозволяє гнучка дужка. Звук мікрофона чистий і якісний. Мова в грі передається чітко і без перешкод.

ПЛЮСИ: приємний дизайн, невелика вага, вбудований мікрофон, окрема кнопка Mute, хороший звук

МІНУСИ: мікрофон можна зняти

ВИСНОВОК: ASUS TUF Gaming H3 - це якісно виконана бюджетна гарнітура для комп'ютера з хорошим мікрофоном. Від неї не варто чекати чудес, але вона проста у використанні, не обтяжена зайвими функціями і добре підійде для домашнього ПК або консолі

Наушники ASUS TUF Gaming H3 Gun Metal (90YH028G-B1UA00)

Товар можна придбати в цих магазинах по вказаній ціні
skidka.ua 1 499.00 грн. Купити
rozetka.ua 2 350.00 2 099.00 грн. Купити

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар