Acme BH316 - огляд бездротових навушників з ANC

Зараз нікого не здивуєш навушниками з активним шумоподавленням і хорошим звуком. Але, як правило, вони стоять відчутних грошей. Acme BH316, з якими ми сьогодні познайомимося, коштують відносно недорого, виконані в зручній конструкції та, як не дивно, звучать цілком непогано. І в них є функція активного шумозаглушення. Ах так, мало не забув, це ще і бездротові навушники з хорошою автономністю. Заінтригував? Тоді читайте далі.

Комплектація

Acme BH316 починають радувати ще з моменту розпаковування. У комплекті з ними йде жорсткий чохол на блискавці для транспортування, кабель microUSB для зарядки і кабель AUX для проводового підключення. 

Дизайн, конструкція Acme BH316

Acme BH316 - це не дуже великі повнорозмірні навушники. Вони виглядають акуратно, непомітно, але без особливої ​​родзинки. А з іншого боку — досить практично. У конструкції немає глянцевих деталей, відбитки пальців та інші сліди використання не залишаються. 

Конструкція цілком пластикова, з металу виконана лише скоба наголов'я. За якістю матеріалів збірки претензій немає, зайвих скрипів в навушниках не чути.

Зручність використання, ергономічність

По-перше, те, що навушники можна скласти — це плюс для транспортування. Чималу роль в зручності навушників грає і безліч ступенів свободи, тут регулюється і довжина наголов'я, і самі амбушури повертаються. По-друге, амбушури виявилися дуже зручними, вони м'які, комфортні і за цим параметром нічим не поступаються значно дорожчим навушникам. В Acme BH316 приємно довго слухати музику. Вага навушників також невеликий - 280 грамів.

Тепер поговоримо про органи управління. Всі вони сконцентровані на правій чаші. Тут є багатофункціональна кнопка, перемикач режимів шумозаглушення, гойдалка регулювання гучності і роз'єм 3,5-мм. Кнопки добре розділені на дотик. Багатофункціональна кнопка служить для включення живлення, перемикання треків і відповіді на дзвінок. На лівій чаші тільки роз'єм microUSB для зарядки. Type-C поки не завезли, але з урахуванням вартості, гріх скаржитися. 

Якість звуку Acme BH316

Чесно кажучи, від повнорозмірних навушників, та ще з активним шумозаглушенням і невеликою ціною не чекаєш хорошого звуку, але Acme BH316 здивували. Компроміси звичайно є, але про них трохи пізніше. Отже, звук можна схарактеризувати наступним чином: чисті високі, злегка виражена середина і не дуже роздутий бас. Високі злегка захлинаються на сильному вокалі, але почути це можна тільки якщо ви любите оперну музику. В цілому звук вийшов збалансованим, з помітним басом, але в цих навушниках можна отримувати задоволення від музики.

 

Тепер трохи про систему шумозаглушення. У неї тільки один режим роботи - включити або вимкнути, для цього на правій чаші є зсувний перемикач. Взагалі, перший раз коли я скористався Acme BH316, то у мене навіть виникли сумніви - а навіщо тут потрібен активний шумодав, якщо завдяки конструкції навушники і так непогано відсікають навколишній шум? В даному випадку шумодав надає не дуже великий ефект на шум, але на звук - помітний. Так, при включеному ANC звук ставав трохи більше глухим в області низьких частот і кілька міняв звучання. У деяких жанрах це було особливо помітно. Якщо йти вздовж гучної дороги, то шумодав в таких випадках корисний. Але якщо навушники з шумопоглинання вам потрібні для того, щоб не чути колег в офісі, то реалізація системи в Acme BH316 не дуже добре підходить для цього.

Автономність Acme BH316

Завдяки використанню ємного акумулятора і Bluetooth 5.0, час автономної роботи становить значні 23 години (з вимкненим шумопоглинанням). Повністю Acme BH316 заряджаються за 1 годину.

ПЛЮСИ: дуже зручна конструкція, комплектація, хороший звук, ціна

МІНУСИ: режим шумозаглушення помітно змінює звук

ВИСНОВОК: Acme BH316 - це цікаві і відносно недорогі навушники. Навіть якщо розглядати їх у відриві від системи шумозаглушення, до якої у мене є питання, то це все одно дуже зручні і непогано звучать повнорозмірні бездротові навушники. У них приємно слухати музику довго і вони підходять на кожен день.

Comments (0)

Ще немає жодного коментаря

Залиште свій коментар